У Білій Церкві триває фотовиставка, присвячена жінкам, що виховують дітей з інвалідністю
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Fotovystavka.jpg)
На початку березня 2020 року в Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви відбулася презентація проєкту «З весною в серці» в якому взяли участь 30 жінок, що виховують дітей з інвалідністю.
Про це йдеться у повідомленні Агенції.
Бізнесмени, фотографи, візажисти, перукарі, салони урочистого вбрання, квіткарі та фотостудії, понад 40 фахівців об'єдналися з метою – підтримати цих сильних духом жінок та показати на фото внутрішню красу, силу і ніжність люблячих матусь.
Всі охочі можуть відвідати фотовиставку з фотографіями проєкту, яка триватиме до 14 березня і працює у фойє Київського академічного музично-драматичного театру ім. Саксаганського та має вільний вхід для всіх бажаючих.