У Білій Церкві спіймали грабіжника на місці злочину: йому загрожує в’язниця
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87435967_2809633829091771_8119266907195965440_o.jpg)
Компанія молодиків на території залізничного вокзалу Білої Церкви «відпочивала за чаркою». До них приєднався ще один чоловік, який і став жертвою грабежу.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Один з новоспечених товаришів по чатці вдарив опонента кулаком в лицета відібрав мобільний телефон. Потерпілий одразу звернувся до поліції, яка прибула на місце за лічені хвилини.
Неподалік місця злочину поліцейські затримали підозрюваного 35-річного жителя Кіровоградщини, який у Білій Церкві був проїздом.
Викрадений мобільний телефон поліцейські вилучили і повернули власнику.
Грабіжника затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Чоловіку оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.