Новини
Новини Київської області
Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Білій Церкві поліція вдруге ліквідувала гральний заклад


Закритий правоохоронцями Київщини гральний заклад знову незаконно почав діяти за тією ж адресою

Вдруге поліцейським довелося навідатися за адресою по вулиці Київській у Білій Церкві, де вони свого часу закрили гральний заклад. І знову – з тією ж самою метою.

«Раніше за даною адресою місцеві правоохоронці вже припиняли незаконну діяльність, проте підприємливі "бізнесмени" повторно відновили свій бізнес та завезли гральне обладнання. Традиційно, заклад діяв за зачиненими дверима, і до приміщення допускали відвідувачів за попередньою домовленістю "по дзвінку"», - повідомляє Поліція Київської області.

Отже, під час візиту правоохоронців до вдруге відкритого грального закладу було проведено санкціонований обшук слідчими спільно із оперуповноваженими Білоцерківського відділу поліції. Під час цього обшуку виявили 13 комплектів комп’ютерного обладнання у робочому стані. Нині обладнання вилучене, а правоохоронці встановлюють коло тих, хто причетний до незаконного бізнесу.

За виявленим фактом білоцерківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 203-2 КК України, санкція якої передбачає стягнення штрафу від 10 до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці Київської області просять усіх допомогти боротися із незаконними гральними закладами, закликають повідомляти про діяльність таких закладів на спецлінію 102, зауважуючи, що анонімність гарантується.

Фото Поліції Київської області

Як повідомляв «Погляд», чоловіку, який побив охоронця ЖК у Києво-Святошинському районі, «світить» до восьми років за ґратами.

«Погляд» інформував, що поліцейські знайшли нарколабораторії на Вишгородщині.