Новини
Біла Церква
Кримінальні новини

У Білій Церкві четверо осіб мали при собі наркотики


Патрулюючи вулиці міст і селищ, поліцейські у першу чергу звертають увагу на підозрілих пішоходів та водіїв. Таким чином у Білій Церкві за останні кілька днів було виявлено чотирьох осіб, які мали при собі заборонені  речовини.

Так, за повідомленням патрульної поліції Білої Церкви, ймовірно наркотичні речовини знайшли у 38-річного громадянина – згорток із зеленою речовиною. Схожий паперовий згорток із речовиною невідомого походження мав при собі інший чолов’яга по вулиці Карбишева. З його слів – це канабіс.

Також три поліетиленові пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на амфетамін, був у 28-річного громадянина, який повідомив правоохоронцям, що зберігає наркотичні речовини для власного вживання.

Ще одну знахідку виявили патрульні на проспекті Князя Володимира. Спілкувались із водієм автівки «Ford Galaxy» вони помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. А під час поверхневого огляду транспортного засобу охоронці порядку знайшли поліетиленовий пакетик із порошкоподібною речовиною.

Повідомляється, що на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи.

"Погляд" також інформував, що у Горенці в 19-річного водія вилучили наркотики.

Читайте також, як збувач наркотиків хотів дроном передати до СІЗО у Києві заборонені речовини.