#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Анонси
Довкілля

У березні в Україні встановлять еко-рекорд: висадять понад мільйон дерев за добу

29.01.2020 Бобрик Юлія 0

У такий спосіб організатори сподіваються запустити планетарний флешмоб.

20 березня в Україні відбудеться акції «1 000 000 дерев за 24 години». Про це стало відомо прес-конференції щодо старту всеукраїнського екологічного проекту «Озеленення України».

Організаторами проекту виступають найбільший бізнес-клуб України «CEO Club Ukraine» та Національний проект «Книга рекордів України».

У такий спосіб організатори хочуть привернути увагу громадськості до питання відновлення екосистеми країни та до розвитку екологічної свідомості українців. В рамках проекту організатори планують протягом одного дня посадити більше 1 мільйона дерев. Акція відбудеться в рамках глобальної ініціативи з висадження 100 млн. дерев у цілому світі.

Окрім висадки дерев, організатори планують провести цілу низку тематичних заходів. Зокрема, було озвучено про цілорічне висадження нових парків та алей, освітні воркшопи в навчальних закладах, загальнодержавну інформаційну кампанію та телемарафони на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури, спортивно-тематичні активності для дітей та дорослих, розробку інтерактивної карти озеленення України, а також міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Долучитись до еко-акції можуть вже зараз усі охочі. Для цього необхідно заповнити анкету учасника на сторінці проекту – greeningua.org. Передбачається п’ять форм участі у висадженні дерев: в якості волонтерів, співорганізаторів, партнерів, інформаційних партнерів та Еко-Амбасадорів. Кожен зможе обрати щось відповідне для себе.