Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

У аеропорту "Бориспіль" затримали відомого активіста


Сьогодні 24 червня у ДП МА "Бориспіль" працівники поліції з дозволу суду затримали громадського активіста, голову Громадської ініціативи "Права справа" Дмитра Снєгирьова.

За словами керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича, Снєгирьов був затриманий для примусової доставки в суд.

Розповідає "Сьогодіні".

"Затримання проводила поліція Київської області саме в аеропорту Бориспіль для доставки його (Снєгирьова – ред.) на судове засідання, щоб в подальшому обрати йому запобіжний захід у зв'язку з тим, що він скоював злочини. Він не з'являвся ні на судові засідання, ні на слідчі дії. Тому поліція звернулася до суду, щоб той дав дозвіл для примусової доставки Снєгирьова на судове засідання, де йому буде обрано запобіжний захід. Попередньо звинувачують активіста у крадіжці", – зазначив Жукович.

Дмитро Снєгирьов - співголова Громадської ініціативи "Права Справа". Історик, юрист. Уродженець Луганської області. У 2012 році за ініціативи Снєгірьова праві руху об'єдналися у Блок національних сил Луганщини.

Нагадаємо, що в аеропорту "Бориспіль" не пропустили до України  ірландців, які викрикували “ДНР, уперед!”