Новини Київської області
Суспільство

У 94 школах Київщини працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки

У Київській області в 94 школах працюватимуть офіцери безпеки. Вони підтримуватимуть порядок у закладах освіти та запобігатимуть правопорушенням.

У 94 школах Київщини працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки - зображення
Фото - КОВА

Про це повідомили в КОВА.

В січні 2024 року цю посаду у тестовому режимі запровадили у 9 освітніх закладах Київщині, де вони проходили практику. Наразі до безпекового проєкту долучили школи Білоцерківського, Бориспільського, Броварського, Бучанського та Фастівського районів.

В яких школах Київщини працюватимуть офіцери безпеки:

  • Білоцерківський район: 22 заклади загальної середньої освіти;

  • Бориспільський район: 15 закладів загальної середньої освіти;

  • Броварський район: 14 закладів загальної середньої освіти;

  • Бучанський район: 22 заклади загальної середньої освіти;

  • Фастівський район: 21 заклад загальної середньої освіти.

Офіцери служби освітньої безпеки (офіцери СОБ) дбатимуть про безпеку усіх учасників освітнього процесу за будь-яких умов. Окрім охорони вони проводитимуть профілактичні бесіди з дітьми та займатимуться просвітницькою діяльністю.

Основні функції офіцерів СОБ у школах:

  • Правоохоронна: підтримувати публічний порядок в освітніх закладах, попереджування або припинення правопорушення на території школи, комунікація з екстреними службами;

  • Наставницька: офіцери безпеки мають відігравати роль медіаторів при вирішенні конфліктів;

  • Просвітницька: проводити інтерактивні заняття, тренінги, вебінари тощо.

Нагадаємо, у Гостомельському Ліцеї № 1 з'явився офіцер освітньої безпеки. Ним став капрал поліції Валентин Бондаренко. Він здійснює пропускний режим за допомогою металодетекторів, перевіряє сторонніх осіб, запобігає правопорушенням та комунікує з екстреними службами.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.