#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Подорожі
Київ

У 2021 році Київ прийняв понад пів мільйона іноземних туристів

05.01.2022
Туристичний збір за минулий рік сягнув показника 73 мільйони гривень.

У 2021 році Київ прийняв понад пів мільйона іноземних туристів - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у Київській міській раді. Зазначається, що станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника 73 мільйони гривень, що свідчить про відвідування столиці близько 700 тисячами іноземних туристів.

Це вказує на те, що туристична сфера Києва має значно кращі тенденції у відновленні показників допандемічних часів у порівнянні зі світовим туристичним сектором – наразі близько 80% туристичної галузі столиці вже відновлено.

"Київ є комфортною локацією для туристів, оскільки має зручне розташування, високоякісний рівень надання послуг, конкурентоспроможну цінову політику та доступний багатоплановий відпочинок відповідно до вподобань кожного туриста. Також столиця є відомим історико-культурним осередком, що становить великий інтерес для туристів з усього світу. Крім того, важливим аспектом, який привертає увагу туристів, є належний рівень безпеки", – йдеться у повідомленні.

До топ-5 країн, із яких до Києва приїжджає найбільше туристів, входять Ізраїль, США, Німеччина, Туреччина та Саудівська Аравія.

Нагадаємо, у Києві нещодавно запрацював туристичний хаб із 3D-турами, там є інформація про актуальні події в місті, туристично-інформаційні центри, карта метро. Також там можна дізнатися про всі туристичні локації в столиці та віртуально відвідати їх.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.