Новини
Україна-суспільство

Тисяча за вакцинацію: українців попередили щодо фейків про виплати


Невідомі розповсюджують у мережі  неправдиву інформацію щодо того, як отримати гроші за вакцинацію.

Фото: pixabay.com

Заступниця міністра охорони здоров'я Марія Карчевич розповіла, що МОЗ не поширює в соціальних мережах інформацію про механізм виплати грошей за щеплення проти COVID-19 і застерегла українців.

«Під виглядом МОЗ в окремих групах публікують повідомлення з начебто офіційною інформацією про те, як отримати 1000 грн за щеплення від COVID-19. Ця інформація не є офіційною. Ми поки що не знаємо, хто ії поширює і в яких цілях. Хочу офіційно повідомити, що конкретний механізм виплати буде представлений офіційно незабаром», - пояснила Карчевич.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що 19 грудня в Україні стартує проєкт в рамках якого усі українці, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусу. Згодом прессекретар президента Сергій Никифоров розповів, що гроші не видаватимуть на руки - це буде якийсь сертифікат або депозит, або ваучер тощо.

Разом з тим, прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну пояснив, що гроші будуть надходити на віртуальні платіжні картки через державний застосунок «Дія». Жодних податків на цю тисячу гривень не буде. До того ж виплата не вплине на отримання субсидій.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.