Новини
Ірпінь
Коцюбинське

Ціна зависока: продати Ірпінський виправний центр не вдалося


Перший аукціон у рамках «Великої приватизації в’язниць» не відбувся.

Продати Ірпінський виправний центр, який знаходиться у смт Коцюбинське під Києвом, з першого разу не вдалося через відсутність покупців. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська.

«У ситуації з розпродажем - потенційні покупці розцінили стартову ціну як зависоку, і заявки не подали», - зазначив міністр на своїй сторінці у фейсбуку, уточнивши, що аукціон переноситься на квітень із зниженням стартової ціни.

Очікувалося, що цим об’єктом зацікавиться широке коло інвесторів через можливості побудови на його місці бізнес-центру, логістичного чи житлового комплексу. Стартова ціна в'язниці складала 220,2 млн грн.

Усього в рамках «Великої приватизації в’язниць» планують виставити на прозорі аукціони майно 35-ти виправних закладів, які перебувають в «законсервованому» стані. Кожен з цих закладів, що розташовані по всій території України, вже припинив свою профільну діяльність.

Утримувати закриті установи, які не виконують своєї функції, є невигідним для держави, оскільки це мільйони гривень видатків щороку.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що аукціон з продажу Ірпінського виправного центру оголосили в середині лютого.

Також ми розповідали, що з 15 по 19 березня держава проводить 32 аукціони. Серед лотів – держмайно Києва та Київської області, зокрема, й Ірпінський виправний центр.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.