Новини
Новини Київської області
Головні новини
Акції
Фастів
Київщина-суспільство

Центр району – Фастів: фастівчани вийшли під КОДА, щоб відстояти свою позицію (ВІДЕО)


Сьогодні вранці о 9.00 біля Київської облдержадміністрації почалась акція мешканців Фастівщини на захист Фастівського району з центром у Фастові.

Напередодні у Міністерстві розвитку громад і територій України оприлюднили проєкт районування, та який передбачає створення об’єднаного Фастівського району та ще 5 об’єднаних районів на території Київської області.

https://www.facebook.com/poglyadfastiv/videos/1166256837044040/

Журналіст "Погляду" Олександр Чернишенко зараз перебуває на місці події. Він повідомив, що учасники акції прагнуть захистити існуючий проєкт районування Київщини, який на одній із минулих нарад у КОДА був поставлений під сумнів, та донести до керівництва Київської області позицію жителів Фастівщини. Вони тримають у руках плакати: «Центр району - Фастів», «Якщо район - то Фастівський», «Фастівському району бути!».

На акції присутні  громадські активісти, керівники Фастова та району,  депутати міської та районної рад. Вони наголошують, що саме Фастів відповідає критеріям формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня, розроблених Мінрегіоном.

Мітингувальники планують передати керівництву КОДА звернення представників Громадської ради Фастова, яка включає громадських активістів міста, на підтримку створення шести об’єднаних районів, в тому числі й з адміністративним центром у Фастові.

У місті було зібрано вже понад 10 000 підписів на підтримку проєкту адмінустрою Київської області, що передбачає створення Фастівського району.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що депутати Фастівської міськради прийняли звернення до органів влади на підтримку Фастівському району.

Кореспондент «Погляду» веде пряму трансляцію з місця події. Її можна переглянути за посиланням.