Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство
Подорожі

Тренінг для журналістів: «ОСББ. Просто про складне»


Програма розвитку ООН запрошує представників мас-медіа узяти участь в одному з тренінгів, які відбудуться в різних регіонах України паралельно з іншими заходами. Журналісти з Київщини можуть долучитися до будь-якого з них.  

Спільний проєкт Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) продовжує серію регіональних семінарів для журналістів з тематики ОСББ та енергоефективності. Метою таких заходів є підвищення обізнаності журналістів та представників мас-медіа про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків як найдієвішого шляху до енергоефективності та покращення умов проживання мешканців багатоквартирних будинків. Роз’яснити складні поняття та розвіяти найпоширеніші міфи. Розібратися, чому про ОСББ варто писати/знімати і як це робити цікаво і зрозуміло.

Дати тренігів, локації й паралельні захоли:

7 листопада, Вінниця – ІІ Вінницький Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «ОСББ: відповідальність, самоорганізація, енергоефективність»

15 листопада, Івано-Франківськ – «П’ятий міжнародний інвестиційний та економічний Форум»

26 листопада, Чернігів – «Фінанси в ОСББ: як керувати правильно»

Кількість учасників для кожного тренінгу –  до 20 осіб

Журналісти зможуть також поспілкуватися з головами ОСББ, представниками влади, експертами у сфері ЖКГ сектору та енергоефективності.

Запрошені спікери тренінгів:

Тетяна Бойко – координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм громадської мережі Опора

Тетяна Кузнєцова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, медіаексперт

Зареєструватись на тренінг можна за посиланням.

Дедлайн реєстрації - за день до початку кожного тренінгу.

Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгах, окремо отримають інформацію про місце,  час початку та інші організаційні питання, а також одержать програму заходу. Організатори відшкодовують транспортні витрати (поїзд/автобус), та забезпечують харчування протягом тренінгу.

Контакти для детальнішої інформації: тел. (050)446 50 04, Тетяна Дієва, спеціаліст з моніторингу та комунікацій, емейл tetyana.diyeva@undp.org. Докладніше за посиланням.

ДОВІДКА. Проєкт «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) впроваджується ПРООН та фінансується Євросоюзом. Проєкт мобілізує співвласників житла багатоквартирних будинків в Україні та підтримує їхню мотивацію до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проєкт працює в 24 областях України та місті Києві, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяє зміцненню потенціалу як новостворених, так і вже існуючих ОСББ.