Новини
Україна

Транспортний безвіз ЄС: для українських перевізники (ВІДЕО)

Після 10 липня почнуть діяти нові правила.

Усі українські вантажівки мають повернутися до України для отримання оновлених документів та маркування, перш ніж продовжити перевезення відповідно до нових правил транспортного безвізу.

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач у понеділок, 24 червня.

За його словами, повернутись в Україну за новими документами потрібно до 10 липня.

"Що має знати український бізнес, який виконує перевезення відповідно до "транспортного безвізу"? До 10 липня всі вантажівки мають встигнути повернутися до України, щоб далі виїжджати вже з оновленими документами та маркуванням".

Після 10 липня нові правила почнуть діяти повноцінно, додав він.

Нагадаємо, Європарламент і Рада ЄС досягли попередньої домовленості щодо продовження заходів з лібералізації торгівлі для України в умовах повномасштабної агресії РФ. Тимчасове призупинення ввізних мит та квот на експорт української сільськогосподарської продукції до ЄС буде продовжене ще на один рік, до 5 червня 2025 року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.