Україна
Здоров'я
Економіка

Термін виплати тисячі гривень продовжено до 9 місяців (ВІДЕО)

Кабмін розширив програму "єПідтримка": пенсіонери та люди з інвалідністю за кошти програми зможуть оплатити ліки та комунальні послуги.

Кабінет міністрів України продовжив видачу тисячі гривень за вакцинацію з чотирьох до дев'яти місяців.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

"Уряд збільшив строк використання коштів — перераховані на картку 1000 грн потрібно буде витратити впродовж не 4, а 9 місяців з дня зарахування коштів на рахунки", – йдеться у відомстві.

Також усім вакцинованим бустерною, тобто третьою, дозою будуть виплачувати по 500 гривень з 14 березня 2022 року.

Уряд постановив, надати можливість використання допомоги громадянами віком від 60 років та особам з інвалідністю І та II групи на оплату вартості житлово-комунальних послуг з 28 лютого та надати можливість використання придбання лікарських засобів особами з інвалідністю І та II групи з 14 лютого.

"Завдання уряду – надати реальну підтримку всім учасникам програми "єПідтримка". Саме тому ми сьогодні вчергове розширюємо програму. Вразливі групи громадян зможуть витратити 1000 грн на соціальні потреби. Окрім того, ми стимулюємо українців посилити свій захист від COVID-19 та зробити бустерне щеплення, і вже з середини березня почнемо виплачувати їм додатково 500 грн", – зазначив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, від COVID-19 вже вакцинувалося 50% дорослого населення.

Нагадаємо, із 24 січня "тисячу за вакцинацію" дозволили витрачати на ліки українцям від 60 років. Придбати можна як рецептурні, так і безрецептурні ліки.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують розширити програму  "єПідтримка" на дітей віком від 14 до 17 років. Окрім базових цілей на спорт, музеї та театри вони зможуть витратити гроші на освітні послуги та програми.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.