#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Економіка

Ліки за "ковідну" тисячу: хто і як може придбати медикаменти (ВІДЕО)

27.01.2022
В Україні розширюють послуги, якими можна скористатись за програмою "єПідтримка".

Відтепер за тисячу від президента можна купити медикаменти, а за третю дозу отримати додаткові гроші.

24 січня у рамках програми "єПідтримка" повністю вакциновані українці віком від 60 років розпочали витрачати 1000 грн на ліки. За програмою "єПідтримка" можна купувати ліки, які включені до Державного реєстру ліків.

Ліки можна буде придбати в аптеках та інтернет-аптеках. Проте за кошти програми можна придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці.

Умови для придбання ліків, а це вік і наявність "зеленого" COVID-сертифіката, банки перевірятимуть у момент проведення платежу.

Крім цього невдовзі "ковідні" гроші на оплату комунальних послуг зможуть витратити люди старше 60 років.

Також президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, вакциновані третьою (бустерною) дозою, отримають додатково 500 грн у рамках програми "єПідтримка". Це допоможе прискорити закінчення пандемії, адже імунітет зростає після кожної дози вакцини.

Нагадаємо, в Україні планують розширити програму  "єПідтримка" на дітей віком від 14 до 17 років. Окрім базових цілей на спорт, музеї та театри вони зможуть витратити гроші на освітні послуги та програми.

Більше відео про COVID в Україні дивіться за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.