Новини
Київщина
Технології
Київ

Термальний скринінг, розпізнавання облич: оновлять відеоспостереження у київському метро

11.02.2021 Надiя Проценко 0

Контролювати, чи дотримуються кияни й гості столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, допоможуть нові сучасні камери відеоспостереження, які цьогоріч встановлять у столичному метрополітені.

фото - КМДА

Усього буде встановлено 305 камер відеоспостереження з інтелектуальним функціоналом. Зокрема, 90 камер матимуть функцію розпізнавання облич, а 75 камер не лише розпізнаватимуть обличчя, а й вимірюватимуть їхню температуру тіла. Інші 140 камер будуть оглядовими.

Додаткові камери з’являться на перехідних, кінцевих та найбільш завантажених станціях столичної підземки, повідомляє КМДА.

Техніка слугуватиме для моніторингу дотримання киянами та гостями столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19.

фото - freepik.com

До камер матимуть доступ правоохоронці, які використовуватимуть отримані дані для розшуку людей, розкриття та попередження злочинів.

Наразі тривають підготовчі передпроєктні роботи, визначаються місця розташування техніки.

Додамо, що після встановлення цих камер у київському метро всього буде 500 камер. На сьогодні на 52 станціях метро працює 195 камер відеоспостереження з функцією розпізнавання облич.

«Погляд» також повідомляв, що один із вестибюлей метро “Контрактова площа” не працюватиме 9-13 лютого.

З 23 лютого на станції метро «Лук’янівська» ремонтуватимуть ескалатори. Наразі там уже розпочався демонтаж обладнання.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.