Новини
Екологія
Київ

Тепер безпритульним тваринам у Києві надаватимуть допомогу цілодобово


Раніше чотирилапим безхатченкам могли надати допомогу тільки в муніципальних клініках, що працюють з 9:00 до 20:00.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в КМДА.

Безпритульні тварини в столиці відтепер зможуть отримати екстрену ветеринарну допомогу цілодобово.

Щодня із 20:00 до 9:00, тобто у години, коли муніципальні клініки закриті, тварин на лікування прийматиме приватна лікарня «4 лапи», що розташована на вулиці Теодора Драйзера, 8. Її послуги буде оплачувати громадська організація «Щасливий Берег».

Мова йде лише про екстрену допомогу - якщо ж тварина потребуватиме подальшого лікування, вранці її транспортуватимуть до закладів КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», надавши колегам вичерпну інформацію про стан та проведені заходи.

Угода між сторонами діятиме до 31 грудня 2021 року, однак якщо ініціатива виявиться ефективною, її обов’язково буде продовжено.

Як повідомляв «Погляд», у столиці розпочали будівництво поліфункціонального Центру захисту тварин. Натомість на Київщині планують реконструювати притулок для чотирилапих за вилучені кошти з продажу книжок. Також комунальний притулок для тварин скоро має з’явитися у Боярці. А у Вишгороді подбали про безпритульних собак, встановивши будки, які мають допомогти чотирилапим пережити холодну пору року.

Нагадаємо, з весни кияни можуть обрати тварину з притулку онлайн. А що робити, якщо ви зустріли безпритульну тварину – читайте за посиланням.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.