#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Без рубрики
Новини
Україна
Україна-суспільство

Тарифи на доставку газу можуть підняти

27.11.2020 0 Дар'я Сафронова 0

Пропонується збільшити вартість у середньому на 80%.

Фото: trubadelo

Нацкомісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і компослуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу. Про це повідомляє «Економічна правда».

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторах, а у 20 компаніях пропонують підняти тариф в середньому на 80%. 

Втім, зазначається, що зміни ще не скоро набудуть чинності: НКРЕ повинна оприлюднити проєкти постанови, потім, протягом 10 днів, всі бажаючі можуть надати свої зауваження та пропозиції щодо змін. Лише після цього регулятор ухвалює остаточне рішення про затвердження нових тарифів облгазам. До цього моменту вартість розподілу лишиться незмінною.

Грудневі ціни від «Нафтогазу»

А от ціна блакитного палива на початку зими лишиться без змін: вартість газу, спожитого в листопаді та грудні, становить 6,33 грн/куб. м з ПДВ за тарифом «Місячний» (без вартості розподілу).

Ціни на газ від «Нафтогазу» залишаються незмінними, оскільки на ринку для цього сформувалися сприятливі умови.

Тарифи на електроенергію

Із грудня піднімається тариф НЕК Укренерго, через що доставка електроенергії подорожчає на 7 копійок. А наступного тижня буде готове до прийняття рішення у частині тарифів для побутового споживача.

Зміна тарифу «з високою ймовірністю» відбудеться впродовж 2021 року: нинішній середньозважений тариф для населення покриває тільки транспортування енергії, а з грудня не покриватиме навіть його.

Фото: pixabay