Талановиті й обдаровані: у Вишгороді відзначили досягнення дітей і молоді
Таланти потрібно не лише розвивати, але й підтримувати та стимулювати. У Вишгороді 11 січня урочисто оголосили результати конкурсу на стипендію для обдарованих, талановитих дітей та успішної молоді міста. Про це на своїй фейсбук-сторінці зазначила секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.
![Талановиті й обдаровані: у Вишгороді відзначили досягнення дітей і молоді](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82103017_2929501040428066_4599929529002098688_n.jpg)
«Ця подія зібрала повну залу активних, розумних, креативних та талановитих молодих людей, що досягли успіхів в освіті, мистецтві, спорті, науці, в соціальній сфері та громадській діяльності. Багато хто з них мріє про конкретну справу, втілення якої змінить життя нашого міста на краще», – зауважила чиновниця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81996693_2929501387094698_4824204436207304704_n.jpg)
Чемпіони України, кандидати у майстри спорту, майстри спорту, чемпіони Європи, призери та переможці численних обласних, всеукраїнських олімпіад, міжнародних конкурсів та фестивалів, автори віршів, книг, лідери учнівського самоврядування та автори соціальних ініціатив у Вишгороді є справжньою гордістю міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82261660_2929645930413577_5963707341994983424_n.jpg)
«Пишаємось та хочемо, щоб про них та їх досягнення знали всі, адже мета проекту, в рамках якого вручались нагороди, – інформаційна підтримка талановитих, обдарованих дітей нашого міста, успішної молоді та їх мотивація», – написала Тетяна Бражнікова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81909018_2929501190428051_4490776761990119424_n.jpg)
Вразили присутніх на церемонії благородні вчинки дітей. Так, дев'ятикласниця Катерина Татаурова передала свій сертифікат на 4000 гривень маленькому хлопчикові на ім'я Данило, батько якого загинув в АТО. За цей вчинок голова ВГО «Молода Країна», депутат обласної ради Андрій Пещерін зазначив, що не може не відмітити цю чудову дівчину-спортсменку, відмінницю, патріотку і вручив їй особисто від себе додаткову премію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81835996_2929501620428008_8477582035697795072_o.jpg)
А Олексій Касьянов, який є чемпіоном України, призером міжнародних змагань, майстром спорту міжнародного класу, засновником велосипедної секції у Вишгороді, передав свою премію на користь свого учня, стипендіата Арсенія Лобатюка, щоб той наблизився до втілення своєї мірї – створення велогуртка у школі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82551683_2929645917080245_8360161276252389376_n.jpg)
Варто зазначити, що цьогоріч експертна комісія розглянула 49 заявок на участь у конкурсі та вручила премії усім номінантам у розмірі від 1 до 5 тис. грн.