Новини
Ірпінь
Суспільство
Культура

Таємничий художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня

Бенксі – анонімний британський стріт-арт художник і як він виглядає та ким він є ніхто не знає.

Таємничий художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня - зображення

На сесії Ірпінської міської ради англійському вуличному художнику Бенксі присвоїли звання почесного громадянина Ірпеня. Про це повідомили в Telegram-каналі ІА "Погляду".

Дане рішення пояснюється наступним чином:

"Всесвітньому художнику Бенксі (Banksy) за привернення уваги світової громадськості до масштабів руйнування Ірпення російськими агресорами та увіковічення своєю творчістю історії боротьби Ірпеня та ідеї його відродження", –

Рішення №2243-25-VIII Ірпінської міської ради від 8 грудня 2022 р.

Таємничий художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня - зображення

Варто зазначити, що Бенксі – анонімний британський стріт-арт художник, який займається графіті з початку 1990-х років. Як він виглядає та ким він є ніхто не знає.

Нагадаємо, тепер всі відмітки з точним місцемрозташуванням робіт Бенксі нанесли на спеціальну мапу. Тож кожен охочий може самостійно відвідати та побачити настінні графіті в реальному житі. Детальніше в матеріалі "Погляду".

До слова, в двох громадах вже замислюються над тим, як зберегти роботи культового вуличного художника. Зокрема, в Бородянці графіті Бенксі можуть віднести до культурної спадщини. А в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.