Новини
Обухів
Здоров'я
Київщина-суспільство

Табір відкривав сам президент : Володимир Зеленський побував на Обухівщині із важливою місією


25 травня новий очільник держави - Володимир Зеленський, взяв участь у відкритті 11-го літнього спортивно-терапевтичного табору для наркозалежних, котрий базується у пансіонаті «Пролісок», що у  Конча-Заспі.

Цей  спортивно-терапевтичного табір курує Міжнародна антинаркотична  асоціація. До речі, ця організація має десятирічний досвід роботи у профілактиці та реабілітації нарко- і алкозалежних в Україні, Грузії та Молдові. На заході, гаранта супроводжувала його дружина - Олена. Сам Володимир Зеленський надає підтримку Асоціації та її підопічним уже кілька років.

Президент України наголосив, що політики та держава мають реальними справами підтримувати організації, що допомагають залежним людям повернутися до здорового життя.

«Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава має звертати увагу на це питання. Всі, а насамперед – політики, мають підтримувати, приїжджати, цікавитись, які є проблеми, мають показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання загалом», – зазначив Володимир Зеленський.

Для подолання проблеми наркотичної та алкогольної залежностей, переконаний Володимир Зеленський, держава на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, що опікуються залежними людьми, захищати молодь та інших українців від алкоголізму й наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення згаданих проблем.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ