Новини
Здоров'я
Новини світу
За кордоном

«Святе місце пустим не буває»: найстарішим чоловіком у світі стане 111-річний британець


Найближчим часом «рекорд» Боба Вейтона з Великобританії мають офіційно зафіксувати в Книзі рекордів Гіннеса.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що, не доживши до 113-річчя, помер найстаріший чоловік планети – Тітецу Ватанабе з Японії. Тепер це звання має перейти до британця Боба Вейтона, повідомляють в ВВС.

На питання, як він ставиться до цієї новини, Вейтон відповів, що не бачить в ній нічого особливого.

«Я не відчуваю себе задоволеним, оскільки це означає, що ще хтось помер. Просто приймаю це як факт. Це не те, чого я прагнув, аби над чим працював. Це лише один з фактів життя», – сказав Боб Вейтон.

Вейтон народився 29 березня 1908 року в місті Кінгстон-апон-Халл. Він працював учителем англійської мови на Тайвані і розшифровував японські військові повідомлення в Канаді під час Другої світової війни. Потім він повернувся до Великобританії зі своєю дружиною Агнес, на якій одружився в Гонконзі в 1937 році. Зараз Вейтон проживає у власній квартирі в місті Альтон в графстві Гемпшир.

У Вейтона два сина, дочка, десять онуків і 25 правнуків. У минулому році журналісти привітали його з 111-річчям і попросили розкрити секрет довголіття, на що Вейтон жартома відповів: «Просто намагайтеся всіляко уникати смерті».

До речі, найстаршою з нині живих жінок на планеті є японка Кане Танака, їй 117 років та 40 днів.