Новини
Політика

Світ не має звикати до війни росії проти України, – Олена Зеленська

Дружина президента також наголосила, що Україна не готова поступатися своїми територіями в обмін на "мир".

Світ не має звикати до війни росії проти України, – Олена Зеленська - зображення
Фото: ОП

Перша леді Олена Зеленська закликала світ не звикати до війни росії проти України, адже якщо це станеться, то війна не закінчиться ніколи. Про це дружина президента заявила під час інтерв’ю американському телеканалу ABС, повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Мені дуже хочеться, щоб весь світ, і американці також, не звикали до цієї війни. Так, від вас вона далеко, довго триває, і від неї можна втомитися, але, будь ласка, не звикайте, тому що якщо всі звикнуть, ця війна не закінчиться ніколи. Не звикайте до болю. І коли ви починаєте думати, що для цієї війни можуть бути якісь причини, це означає, що ви в зоні російської пропаганди. Будьте уважними, чуйте правду", –

перша леді Олена Зеленська

Також дружина президента наголосила, що Україна не готова поступатися своїми територіями в обмін на "мир", як пропонують деякі російські та світові політики. Вона сказала, що агресор не зупиниться на частині української території, не зупиниться, доки не знищить українців. А отже, "у нас немає вибору – ми повинні боротися за свою незалежність". Також перша леді наголосила на тому, що переконана, що українці вистоять у цій війні.

Нагадаємо, днями міністр оборони України Олексій Резніков заявив під час участі в Міжнародному безпековому форумі GLOBSEC-2022, що, за оптимістичними прогнозами, повномасштабну війну росії проти України реально припинити ще цього року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.