Новини
Васильків
Кримінальні новини

Судитимуть екскерівника комунального підприємства Василькова

10.09.2020 Анастасія Грицай 0

Позбавлення волі на строк від 5 до 8 років у разі доведення вини загрожує колишньому директору одного з комунальних підприємств м. Васильків за зловживання службовим становищем та видачу завідомо неправдивого офіційного документу, що призвело до розтрати майже 400 тис. грн бюджетних коштів.

фото - pixabay.com

Як повідомляється на сайті прокуратури Київської області, у листопаді-грудні 2017 року обвинувачений, очолюючи комунальне підприємство м. Васильків, допустив будівництво дороги без здійснення обов’язкового технічного нагляду виконання будівельних робіт. Крім того, посадовець погодив та особисто підписав акт приймання виконаних будівельних робіт із зазначенням будівельних робіт та матеріалів, які фактично не були виконаними та використаними. Це спричинило розтрату бюджетних коштів на суму майже 400 тис грн.

Обвинуваченого судитимуть за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Раніше "Погляд" писав, що голову одного із сіл Білоцерківщини звинувачують у розтраті бюджету.

Дивіться наш сюжет про справу на мільйон на Бородянщині.