#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Суд ЄС дозволив YouTube не ділитися даними передбачуваних піратів

13.07.2020 Олена Стець 0

Правовласники можуть запросити лише поштовий індекс порушника.

Суд ЄС дозволив YouTube не ділитися даними передбачуваних піратів

Суд Європейського союзу заявив, що онлайн-платформи, включно з YouTube, не повинні передавати адреси електронної пошти, IP-адреси або номери телефонів передбачуваних піратів за запитом власників авторських прав. Про це пише TorrentFreak.

У 2013 і 2014 роках три користувачі YouTube завантажили фільми Scary Movie 5 і Parker на платформу, що привернуло увагу ексклюзивного правовласника цих фільмів в Німеччині Constantin Film. Через те, що нелегально опубліковані фільми переглянули тисячі разів, кінокомпанія вирішила захистити свої права.

У листуванні з YouTube і власником Google Constantin Film зажадав доступ до особистих даних передбачуваних порушників, включаючи їх адреси електронної пошти, IP-адреси й номери телефонів. Запит компанії відхилили, і справа дійшла до суду.

В рамках даного запиту суд ЄС заявляє, що директива Євросоюзу допускає розкриття тільки поштової адреси, а не електронних даних користувача.

Читайте також: