#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Київщина-суспільство

Створено петицію за повернення Михайла Бно-Айріяна на посаду голови КОДА

23.10.2019 ІА Погляд

Користувачі мережі активно збирають підписи петиції, створеної 22 жовтня 2019 року, для того, щоб просити Президента України пояснити причини звільнення та розглянути можливість повернути звільненого за політичними мотивами голову Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна на посаду.

Текст петиції:

"Шановний пане Президент.

Просимо надати роз'яснення причин звільнення Бно-Айріян Михайла Кареновича з посади голови Київської ОДА.

Вважаємо, що Київська область за багато років отримала дійсно ефективного, прогресивного та сучасного менеджера, який прагнув змін і покращень саме для людей. За його 100 днів на посаді було зроблено для Київської області більше, ніж за роки бездіяльності його попередників.

Просимо розглянути можливості повернення Бно-Айріян Михайла Кареновича на посаду голови Київської ОДА.

Дякуємо. "

Для того, щоб петицію було прийнято до розгляду, вона повинна зібрати 25 тисяч підписів. Збір підписів триватиме 92 дні.

Петицію можна підписати за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/76784?fbclid=IwAR1jdJfjXwDlgE-zcYXapNL6QbTjSWo7e7Rn0GsuPRvm4hPEG7RS97LXTBg

Нагадаємо, що Михайло Бно-Айріян подав у відставку з посади голови Київської обласної державної адміністрації 20 жовтня 2019 року. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.