Новини
Головні новини
Україна-суспільство

Стрілки переведемо «на літо»: депутати ще подумають


Верховна Рада поки що так і не наважилась скасувати сезонне переведення годинників на літній та зимовий час раз на пів року.

Фото: pixabay.com

Законопроєкт №4201 «Про обчислення часу в Україні» відправили на повторне друге читання, оскільки за нього проголосували лише 212 депутатів.

Парламентарі у першому читанні підтримали законопроєкт про обчислення часу в Україні на початку березня. Проєкт пропонував постійно залишити лише зимовий час, який вважається стандартним для регіону: UTC+2 за міжнародною шкалою. Це означало б, що 28 березня переводити годинники на годину вперед і вставати на одну годину раніше було б не потрібно.

Нагадаємо, Україна переходить на літній час о 3-й годині ранку в останню неділю березня. А на зимовий – о 3-й годині ранку в останню неділю жовтня.

Отже, цього року Україна знову перейде на літній час. Переведення годинників відбудеться в ніч з 27 на 28 березня о 03:00. Стрілки годинника необхідно буде перевести на одну годину вперед.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.