#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

Столичному підприємцю повідомлено про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів одного з сіл Обухівщини

17.02.2020 Кочкина Марина 0

Встановлено, що, житель Києво-Святошинського району, перебуваючи на посаді директора одного із товариств, будучи службовою особою та діючи від імені даного товариства, вчинив службове підроблення та привласнення бюджетних коштів. Так, Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області у період з 2014 по 2015 роки, укладено ряд договорів із вищевказаним товариством.

Corruption

У подальшому, достовірно знаючи, що технічні документації із землеустрою за вищевказаними договорами не виготовлені та не передані до сільської ради, директор підписав 5 актів прийому-передачі виконаних робіт, що стало підставою для перерахування на рахунок товариства грошових коштів на загальну суму понад 360 тисяч гривень.

Дії директора товариства кваліфіковано за ч . 2 ст. 191, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, а саме: привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, у великих розмірах, а також видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

джерело