#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

Київ отримав почесну нагороду від Ради Європи

07.12.2021 0
Київ отримав Почесний Прапор за впровадження європейських принципів урядування.

Київ отримав почесну нагороду від Ради Європи - зображення
Фото: КМДА

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Почесну нагороду вручили міському голові Віталію Кличко під час урочистих заходів до Дня місцевого самоврядування, який в Україні відзначають 7 грудня.

Кличко зазначив, що нагороду Ради Європи передають містам та муніципалітетам, які сповідують європейські цінності, беруть участь у партнерських проєктах, обмінах у галузі освіти, культури та спорту, організовують європейські заходи та впроваджують європейські принципи врядування у своїх громадах. 

"Мені дуже приємно, що весь цей час нас підтримує Рада Європи. Разом ми створюємо основу для відкритого врядування, публічної етики та ґендерної рівності у місцевому самоврядуванні. І Почесний Прапор від Ради Європи – це визнання наших дій" – сказав Кличко.

Він підкреслив, що столиця першою в Україні показала відкритість врядування, запровадивши електронні сервіси та інструменти для участі громади у розв'язанні питань свого міста.

Нагадаємо, що нагорода була заснована в 1955 році Парламентською Асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) у Страсбурзі для відзначення міст та муніципалітетів за активне впровадження європейських принципів та стандартів.

Як повідомлялося раніше, Київ планує придбати 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро. Оновити громадський транспорт в столиці планують коштом зовнішнього кредитного запозичення.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.