#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Автоновини
Київ

Столичних водіїв попередили про обмеження руху 8 та 9 грудня

07.12.2021 916
Обмеження руку транспорту на столичних дорогах пов'язане з візитом до Києва прем’єр-міністра Республіки Хорватія.

Столичних водіїв попередили про обмеження руху 8 та 9 грудня - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили на сторінці  Управління державної охорони у Facebook.

Зазначається, що 8-9 грудня може бути обмежено рух транспорту у центральній частині Києва та у Дарницькому районі. Перекривати вулиці можуть для пересування кортежу прем’єр-міністра Республіки Хорватія Андрея Пленковича і забезпечення його охорони.

В Управлінні нагадали, що відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", державна охорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади.

Зазначимо, що Андрій Пленкович прибуде до України на запрошення президента Володимира Зеленського.

Варто нагадати, що у ніч із 7 на 8 грудня роботу столичного метрополітену продовжать на одну годину. Зміни у графіку роботи підземного транспорту пов’язані із футбольним матчем між командами "Шахтар" (Донецьк) та "Шериф" (Тирасполь), який розпочнеться о 22:00.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.