Новини
Україна
Анонси
Суспільство

Стали відомі офіційні дати проведення ЗНО


Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив офіційні дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Рішення про терміни складання тестів Міністерство освіти науки України ухвалило відповідним наказом учора, 20 травня.  

Отже, основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

А до 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

На інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року буде розміщено інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів

Український центр оцінювання якості освіти інформує також, що додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня. Її результати стануть відомі до 14 серпня. Для участі в додатковій сесії ЗНО всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня, зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації – 25 травня – 9 червня.