#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Ірпінь
Бородянка
Суспільство

Стало відомо, якими будуть новобудови в Ірпені

13.05.2022
Орієнтовно загальна кількість квартир у цих будинках становитиме 900-1000.

Стало відомо, якими будуть новобудови в Ірпені - зображення

В Ірпені влада області оглянула місце, де в місті планується будівництво нового житлового комплексу для людей, які втратили житло внаслідок російської агресії. Про це повідомили в пресслужбі КОДА.

І хоча точне місце розташування новобудов наразі не повідомляються, проте деякі подробиці, якими будуть будинки все ж таки стали відомі.

Відтак у місті готуються звести нові будинки на 4 і 5 поверхів. Орієнтовно загальна кількість квартир у цих будинках становитиме 900-1000. Також відомо, що будівлі будуть безбар’єрні, відповідатимуть вимогам енергозбереження та матимуть укриття. Крім того відомо, що всі проєктні пропозиції вже сформовано, тож схема генерального плану забудови вже розробляється.

До слова, проєкт з будівництва нових житлових будинків для людей, у яких російські війська розтрощили житло, буде реалізовуватись також у Бородянці.

Нагадаємо, в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Там побудувати будинки планують буквально за місяць.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.