#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна-суспільство
Хороші новини

Скільки триватимуть новорічні вихідні у 2022 році

15.11.2021 2

 Відпочивати на новорічно-різдвяні свята разом із традиційними вихідними українці будуть цілих 12 днів.

Фото: pixabay.com

Новий рік у 2022 році припадає на суботу 1 січня, тож 31 грудня українці працюватимуть. Проте вихідний з суботи переносять на понеділок 3 січня.

Після зустрічі Нового року нас чекає недовгий робочий тиждень – з 4 по 6 січня і далі знову низка свят. Крім того, в передріздвяний четвер, 6 січня, робочий день буде скорочено на годину.

Наступні вихідні в Україні у 2022 році почнуться з Різдва в п'ятницю, 7 січня і триватимуть до неділі, 9 січня.

Отож, загалом у січні 2022 року буде 19 робочих та 12 вихідних днів.

Також варто нагадати, що в грудні 2021 Україна офіційно святкує Католицьке Різдво. Цей день став офіційним вихідним в Україні з 2017 року.

Цьогоріч оскільки 25 грудня припадає на суботу, то вихідний переноситься на понеділок, 27 грудня і вікенд триватиме з 25 по 27 число.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.