#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Суспільство

Стало відомо, скільки освітніх об’єктів цьогоріч відремонтують на Київщині

12.03.2021 Косянчук Інна 0

У межах президентської програми «Велике будівництво» оновлять п’ять шкіл і шість дитсадків.

Фото ІА "Погляд"

 Як повідомила пресслужба Київської облдержадміністрації, цьогоріч заплановано оновити п’ять шкіл столичної області. А це дасть можливість покращити умови для навчання майже 2 тисяч школярів.

Окрім того, передбачається провести роботи в шести дитсадках, які розраховані на тисячу дітей. І це буде не лише ремонт – у Лебедівці, Синяку та Згурівці завдяки оновленню планується 45 нових місць для дошкільнят.

Програма спрямована і на збільшення кількості об’єктів спортивної інфраструктури. Цього року Київщина отримає п’ять таких об’єктів. Серед них -  фізкультурно-оздоровчий комплекс в Миронівці, стадіон в селищі Переяславському та низка спортивних блоків у навчальних закладах.

 «Ми продовжуємо працювати над розвитком соціальної інфраструктури нашого регіону. Серед першочергових планів – відбудова низки освітніх і спортивних об’єктів. Завдяки цьому ми зможемо комплексно покращити умови для розвитку дітей на Київщині. Це надважливе завдання, тож ми посилено працюємо в цьому напрямі», -

очільник обласної державної адміністрації Василь Володін

Як повідомляв «Погляд», на Бориспільщині, у Щасливому хочуть збудувати ДНЗ за 90 млн грн.

Журналісти «Погляду» побували в селі Козаровичі, де завершують будівництво сучасного дошкільного закладу, який закриє потребу в місцях для дошкільнят села, іще й з запасом. До того ж, «Капітошка» - дитсадок з додатковими функціями.

А тим часом стало відомо, що територію України розділять по-новому. Мінрегіон планує створити 10 функціональних типів територій

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.