Стадіон у Тарасівці може припинити існування
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65453507_1390761337743427_1434136949328707584_n.jpg)
За розробку нового детального плану стадіону у Тарасівці з численними порушеннями будівельних норм проголосувало 16 депутатів.
Сільський голова Володимир Сизон скликав позачергову сесію, призначивши її не на 17 годину четверга (як має бути за регламентом), а на 10 ранку у понеділок. Причиною такої спішності було те, що на минулій позачерговій сесії 27 червня присутні не змогли проголосувати за порядок денний, а прийняти рішення сільському голові “горіло”.
Основним та найбільш дискусійним проектом, який затвердили у раді, стало прийняття змін до бюджету. Так сільська рада виділила кошти на розробку нового детального плану для сільського стадіону. “Для того, щоб збудувати трибуни і роздягальні – треба їх спочатку запланувати і привести у відповідність містобудівну документацію. Щоб не втрачати часу і не чекати затвердження генплану – депутати прийняли рішення розробити окремий проект детального плану футбольного поля з трибунами і роздягальнями”, - йдеться у повідомленні групи сільської ради Тарасівки. Але є одне але...
“Вся проблема в тому, що від багатоповерхівок (будівлі ЖБК “Енергетик” - “Погляд”) потрібно відступити 25 метрів. Зараз паркан, який відділяє прибудинкову територію від стадіону, знаходиться в одному метрі від бокової лінії стадіону. І, відповідно, якщо по ДБН дотриматись цієї 25-метрової відстані, то це “з’їсть” 24 метри ширини поля”, - пояснив депутат Тарасівської сільської ради Юрій Середа. Середа зазначає, що, згідно з нормами, футбольне поле повинне мати розмір 100-110 метрів у довжину та 65-75 метрів у ширину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65779875_2374411512616947_8435069087897354240_n.jpg)
Тому фактично, якщо дотриматись всіх норм, повноцінного футбольного поля не буде. “Жодна команда не зможе грати професійно на цьому полі. Тому що таких полів просто фізично у природі немає”, - заявив депутат.