Новини
Україна
Головні новини

Список депутатів "Слуги народу", які спробували врятувати Дубневича від арешту


Ярослав Дубневич

Сьогодні, 31 жовтня, Верховна Рада України проголосувала за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Ярослава Дубневича (група «За майбутнє»). Слідство вважає, що він сприяв держзакупівлям для «Укрзалізниці» за завищеними цінами і був організатором корупційної схеми із заволодіння 93 млн грн підприємства.

Верховна Рада була близька до того, щоб провалити голосування за арешт депутата Дубневича, повідомляє Центр протидії корупції. А все через те, що знову своє слово сказала група Коломойського у фракції "Слуга народу". Серед 35 депутатів, які спробували врятувати нардепа від арешту (утримались або не голосували), наступні:

❗ Олександр Дубінський, Олександр Ткаченко, Ольга Василевська-Смаглюк - всі вихідці з телеканалу 1+1, який належить Коломойському.

❗ В'ячеслав Рубльов, Сергій Демченко, Сергій Северин, Ігор Фріс, Олександр Матусевич, Олександр Юрченко, Валерій Стернійчук - всі вихідці з партії УКРОП, яка підконтрольна Коломойському.

❗ Максим Зуєв, Олег Дунда - так чи інакше пов'язані зі структурами Коломойського.

Окрім того, свої голоси не дали Максим Бужанський, Олександр Куницький, Роман Іванісов, Дар'я Володіна, Олег Колєв, Олександр Гайду, Роман Мулик, Олена Вінтоняк, які далеко не вперше голосують врозріз з позицією фракції.

Нагадаємо, декларація брата Ярослава Дубневича - Богдана - займає 95 сторінок - це абсолютний рекорд серед усіх нардепів! А загалом у братів та їхніх дружин у власності виявилося 68 квартир, близько 20 будинків і майже 500 земельних ділянок загальною площею 300 га.