Спортсмени з Київщини - переможці та призери Кубка України з бойового гопака
До Івано-Франківська завітали діти, підлітки та юнаки з різних куточків нашої держави, щоб поборотися за право володіти престижним трофеєм - Кубком України з бойового гопака.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85250405_2943448039214940_679703481107349504_n.jpg)
У змаганнях взяли участь представники Львівської, Київської, Тернопільської, Волинської і Вінницької федерацій, школи: «Шаблезуб», «Вовк», «ШБГ імені Івана Богуна», «Боривітер», «Козаки Вінця», «ШБГ імені Сагайдачного», повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/88008434_2883051575066798_3057400747722276864_n.jpg)
Змагання відбувалися у чотирьох дисциплінах: однотан, тан-двобій, забава та борня. Участь взяли понад 300 спортсменів, серед яких - 11 учнів Київської обласної федерації. І всі повернулися з нагородами, здобувши 8 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87797902_1428476233999150_8086374780627845120_n.jpg)
«Дякуємо Івано-Франківському осередку ШБГ «Шаблезуб» за організацію! Особлива подяка нашим тренерам, саме завдяки вам учні отримали такий приємний смак перемоги у Кубку України», - висловлює вдячність Київська обласна федерація.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87267459_184094922923479_6971732176341565440_n.jpg)
ДОВІДКОВО:
Бойовий гопак — українське бойове мистецтво, розроблене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях та власного досвіду дослідника бойових мистецтв львів'янина Володимира Пилата.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/88160501_487603438598059_1273262395136933888_n.jpg)