#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ

Співробітники ДП «Антонов» мітингували проти політики «Укроборонпрома»

09.06.2020 Гапон Юлія 000

Сотні співробітників авіазаводу «Антонов» вийшли на мітинг, протестуючи проти дій керівництва державного концерна «Укроборонпром».

Сьогодні, 9 червня, на прохідній ДП «Антонов» (Київ, вул. Туполєва, 1) співробітники ДП «Антонов» провели мітинг проти політики «Укроборонпрома».

Мітинг відбувся «у зв’язку з агресивною політикою, яку концерн «Укроборонпром» проводить в авіаційній галузі та стосовно ДП «Антонов» зокрема», зазначають на офіційній facebook-сторінці підприємства.

Також його проведення пов'язують із тим, що сьогодні державним концерном «Укроборонпром» ухвалено рішення про припинення повноважень президента підприємства ДП «Антонов» Олександра Донця.

«Ми маємо констатувати, що ДК «Укроборонпром», до складу якого ДП «Антонов» входить з 2015 року, вдається до заходів, спрямованих на припинення діяльності підприємства. Колектив ДП «Антонов» підготував відкриті звернення до керівництва держави, в яких звертає увагу можновладців до ситуації, що склалася навколо флагмана авіапрому України», - наголошують робітники ДП.

Нагадаємо, 31 травня виповнилося 74 роки з дня заснування ДП «Антонов», яке веде свою історію з дослідного бюро під головуванням видатного авіаконструктора О.К. Антонова. 

Дещо раніше ми повідомляли про те, що наразі українські важкі літаки компанії «Антонов» виконують 100% стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок.

Фото з відкритих інтернет-джерел