«Співає Івано-Франківськ Теплокомуненерго»: у Києві відбувся показ фільму Надії Парфан
24 жовтня у столичному кінотеатрі "Ліра" відбувся показ документального фільму української режисерки Надії Парфан - «Співає Івано-Франківськ Теплокомуненерго» .
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73425132_2662654810451875_3148051770580664320_n.jpg)
"Що я можу сказати? В мене так часто буває: трапляється зі мною щось дуже класне (конкретно вчора це була зустріч з Олею та Іваном) і все, я щаслива, насолоджуюся і начебто куди ще краще, а потім БАХ! і ще на тобі офігезного враження. Мені дуже сподобався цей фільм. На стільки, що навіть сильний головний біль не завадив зануритися та захопитися роботою Надії", - поділилася на своїй сторінці у Фейсбуці відвідувачка показу Наталі Скорикова.
Показ фільму «Співає Івано-Франківськ Теплокомуненерго» триває у кінотеатрі " Ліра", що за адресою - вулиця Велика Житомирська, 40.