Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

Спецтрибунал для путіна і лукашенка (ВІДЕО)

Європарламент вважає, що створення спеціального трибуналу заповнить велику прогалину в поточній структурі міжнародного кримінального правосуддя.

Європарламент проголосував за незобов’язуючу резолюцію, яка закликає до створення спеціального міжнародного трибуналу для переслідування злочину агресії росії проти України.

У резолюції йдеться, що спеціальний трибунал повинен притягнути до відповідальності не лише президента рф путіна, а й самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка і керівництво країни.

Європарламент вважає, що створення спеціального трибуналу заповнить велику прогалину в поточній структурі міжнародного кримінального правосуддя та має ґрунтуватися на стандартах і принципах, які застосовуються до Міжнародного кримінального суду.

Євродепутати наголосили, що підготовча робота ЄС щодо спеціального трибуналу "має розпочатися без зволікання" і зосередитись на створенні механізмів для співпраці з Україною та підтримати українські і міжнародні органи влади у забезпеченні доказів злочинів рф.

Нагадаємо, в січні стало відомо, що рф перекинула в білорусь ешелон з військовою технікою.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.