#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Світ-суспільство

Спецпредставник ЄС із прав людини відвідав Ірпінь та Бучу

20.06.2022
Спеціальний представник ЄС з прав людини Імон Гілмор разом із начальником поліції Київщини Андрієм Нєбитовим відвідали зруйнований Ірпінський відділ поліції, Романівський міст та інші пошкоджені внаслідок обстрілів об’єкти цивільної інфраструктури.

Спецпредставник ЄС із прав людини відвідав Ірпінь та Бучу - зображення

Спеціальний представник ЄС з прав людини Імон Гілмор разом із начальником поліції Київщини Андрієм Нєбитовим відвідали зруйнований Ірпінський відділ поліції, Романівський міст та інші пошкоджені внаслідок обстрілів агресорів об’єкти цивільної інфраструктури, а також братську могилу в Бучі. Про це повідомляє Національна поліція.

Співрозмовники обговорили питання розслідування воєнних злочинів російської федерації на Київщині, порушення міжнародного гуманітарного права, а також допомогу постраждалим від російської агресії.

Спецпредставник ЄС із прав людини відвідав Ірпінь та Бучу - зображення

«Весь світ був шокований російською агресією в Україні, жорстокістю цих злочинів, і Європейський Союз нині підтримує Україну.

Ми докладемо усіх зусиль, аби винні у цих злочинах були притягнуті до відповідальності. Україна – частина європейської родини.

Україна належить до Євросоюзу», - зазначив Гілмор.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.