Новини
Головні новини
Ірпінь
Пожежі

"«Спасибі» владі і забудовникам": у центрі Ірпеня горів приватний будинок


В Ірпені сталася пожежа, жителі кажуть про умисний підпал - зачистку під забудову.

Вчора, 2 липня вночі, у самісінькому центрі міста Ірпеня, по вул. Шевченка, сталася пожежа приватного будинку. Про це у соцмережі повідомила власниця оселі Оксана Чурилова.

"Тепер у нас в Ірпені все частіше стріляють, б'ють до смерті, палять машини активістам і будинки жителям, зливають нечистоти у водойми, рубають останні дерева, влаштовують розбірки, владі по…, бабки рулят містом", - написала у соцмережі пані Оксана.

Вона зазначила, що дуже страшно, коли горить твій дім, а в ньому спить твоя сім'я, коли підпалюють будинок вночі, знаючи, що в ньому сплять люди. Добре, що сусіди розбудили.

"Мені все більше і більше сумно, прикро і соромно за наше колись тихе і затишне містечко, в якому народилися мої батьки і я, з'явилися на світ мої діти і внучка, воно дуже змінилося за останні роки, і не в кращу сторону. Красива цукерка з гнилою і протухлою начинкою", - у відчаї написала жителька міста.

Пані Оксана стверджує - виконавець "заказухи" переліз через паркан, видавив скло, облив веранду будинку запальною сумішшю, спалахнуло сильно.

"Багатьох буде цікавити питання - за що підпалили? А як ви самі думаєте, чому горять будинки у нас в Ірпені? Тільки вже в цьому 2020 році три рази приходили з різними пропозиціями люди від забудовників, з пропозиціями і натяками, що всяке в житті буває… Є вже фото і відео хлопця, який виконував заказуху, викладу одне, де ця гнида перестрибнула через паркан, знаючи, що потрапив під камеру, прикрив обличчя рукою, але є свідки й інші камери", - зазначила місцева жителька.

Нагадаємо, пожежі в Ірпені, які пов'язують з підпалами, уже стали систематичними.