Новини
Всесвіт
За кордоном

Сьогодні жителі Землі під час затемнення побачать «сонячну корону»


Повне затемнення Сонця відбудеться 14 грудня. У цей день можна буде побачити вогняне кільце або «сонячну корону» навколо Місяця, який повністю закриє сонячний диск.

Фото: pixabay.com

Місячна тінь вступить на Землю о 16:32 за київським часом в центральній зоні Тихого океану і покине її о 19:53 на захід від узбережжя Намібії. Її ширина на земній поверхні складе 90 км. Максимальна фаза затемнення очікується о 18:13 і триватиме трохи більше двох хвилин.

Таке «шоу» неможливо пропустити навіть якщо ви наразі «не в тому місці». Українці зможуть побачити сонячне затемнення під час безкоштовної онлайн-трансляції на сайті NASA або на віртуальному Youtube-каналі Gian Masi.

Чим ще здивує зоряне небо в грудні – читайте у матеріалі «Погляду». А також дивіться, як виглядає сонячне затемнення з поверхні іншого світу.

Нагадаємо, через тиждень на небі вперше за 800 років зійде «Віфлеємська зірка».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.