Новини
Україна

Сьогодні стартує продаж марки "Херсон – це Україна!"

У столиці на Майдані Незалежності вже утворилася черга за новою маркою від "Укрпошти".

Сьогодні стартує продаж марки

Сьогодні, 9 грудня, стартує продаж марки "Херсон – це Україна!", випуск якої присвячено звільненню обласного центра від російських окупантів. Про це повідомили на Facebook-сторінці Укрпошти.

Жителі Києва та Херсона зможуть погасити придбані марки штемпелем "Перший день" у своїх поштамтах протягом дня. Крім того в київському головпоштамті відбудеться автограф-сесія автора випуску – українського художника Андрія Сагача.

Також сьогодні стартує продаж поштового випуску у всіх відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на окремих маркетплейсах.

Марку випустять тиражем 150 000 маркових аркушів (або ж 900 тисяч поштових марок). Номінал кожної марки – U, що дорівнює вартості 12 грн (72 грн за аркуш). До марки випущено конверт "Перший день", немаркований художній конверт та дві художні картки.

А тим часом у столиці на Майдані Незалежності вже утворилася черга за новою маркою із символом міста-героя херсонським кавуном.

Нагадаємо, в вересні Укрпошта випустила новий патріотичний конверт "Ласкаво просимо до пекла". Натомість 1 вересня Укрпошта випустила марку з Патроном. Також влітку вийшла нова воєнна поштова марка, на якій зображено трактор із прапором країни, який тягне російський танк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.