Новини
Бровари
Кримінальні новини

Смерть 5-річної дівчинки: у Броварах підозрюють лікарку


Лікарці Броварської лікарні повідомлено про підозру через неналежне виконання професійних обов'язків та недбале ставлення, що спричинило тяжкі наслідки.

Фото: pixabay

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

До лікаря звернулася жінка із скаргами на те, що у її доньки 2015 року народження, болить живіт і вночі була блювота. Після огляду дитини, лікарка поверхнево, формально провела обстеження хворої, яка потребувала медичної допомоги. Унаслідок, встановила неправильний діагноз.

У зв’язку з тим, що встановлений діагноз не відображав основну патологію - дитина померла.

Відповідно до висновку експерта, між неналежним наданням медичної допомоги та настанням смерті вбачається прямий зв'язок.

 За неналежне виконання професійних обов’язків лікарю загрожує покарання у вигляді  обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.