Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Смерть 5-річного Кирила: слідчі не мають доказів вини поліцейських


Слідчі втратили перші години після події. Коли це сталося, всі думали, що хлопчик розбив голову.

У поліції немає фактичних доказів вини патрульних у смерті дитини. Спершу справу розглядали як хуліганство. Тепер кваліфікація — "умисне вбивство". На вбивство ні в кого не було умислу. Кримінальне провадження треба точно кваліфікувати, інакше адвокати "розвалять" його у суді.

За словами юриса-кримінолога Анни Маляр слідчі втратили перші години після події. Коли це сталося, всі думали, що хлопчик розбив голову. Поки його обстежили, минуло п'ять годин. За цей час можна вичистити місце злочину і виїхати із країни. У слідстві допомогла би зброя, з якої стріляли. А її немає.

У справі фігурують четверо людей — двоє підозрюваних та стільки ж свідків.

— Ніхто не знає, хто стріляв і чий постріл був фатальним, — продовжує Анна Маляр. — Підозрювані відмовилися здавати на експертизу кров, сечу, змив із рук. Слідчий мав подати клопотання до суду, примусити їх. Не зробив цього, посилаючись на вихідний. Хоча суд працює щодня.

Нагадаємо, 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських.

Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька.

Алла Приходько, мати одного із патрульних, якого підозрюють у вбивстві дитини розповіла про погрози та тиск, які вони переживають щодня, хоча вина її сина ще не доведена.

За інформацією Gazeta.ua