Вишгород
Події

Славутицька громада увійшла у топ-5 ТГ України

08.02.2022
За оцінкою 300 малих та середніх територіальних громад було складено всеукраїнський рейтинг. Одна з ТГ Київської області зайняла у списку 4 місце.

Славутицька громада увійшла у топ-5 ТГ України - зображення
Фото: pixabay

На фейсбук-сторінці фонду "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", який представив рейтинг територіальних громад України, зазначається, що експерти сформували список на основі 40 критеріальних показників.

Варто зазначити, що рейтинг відображає інституційну привабливість громад.

Тож у п'ятірці кращих опинилася лише одна ТГ пристоличного регіону – Славутицька, яка посіла 4 місце. Зауважимо, що на першому, другому та третьому місцях знаходяться Тростянецька, Кам'янець-подільська та Бахмутська ТГ відповідно. Замикає топ-5 Миргородська громада, що на Полтавщині.

Славутицька громада увійшла у топ-5 ТГ України - зображення

Раніше повідомлялося, що у Славутичі житлові будинки перевірятимуть на тепловтрати. Обстеження будівель проводитимуть протягом 2022–2023 років.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.