Новини
Автоновини
Київ

Скільки водіїв-порушників виявили у Києві?


У столиці зафіксували численні випадки пересування автівками на смугах для маршрутних засобів.

Фото: ЦОДР

Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху.

"Нагадаємо, що окрім громадського транспорту, виділеними смугами можуть рухатися таксі, спецтранспорт із проблисковими маячками, велосипедисти", -

Центру організації дорожнього руху

Зафіксували порушників за адресами:

Вул. Антоновича (від Німецької до Загородньої)

 • у напрямку Либідської площі: 21 порушник за годину, загальна кількість транспортних засобів (тз) на виділеній смузі – 51; на чотирьох смугах для особистого транспорту – 1487.

Б-р Дружби народів:

 • у напрямку площі Великої Вітчизняної Війни: 36 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 81; на трьох смугах для особистого транспорту – 3002.
 • у напрямку Деміївської площі: 213 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 261; на трьох смугах для особистого транспорту – 2946.

Б-р Лесі Українки:

 • у напрямку Бессарабської площі: 204 порушники за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 231; на чотирьох смугах для особистого транспорту – 2916.
 • у напрямку до вулиці М. Бойчука: 51 порушник за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 85; на чотирьох смугах для особистого транспорту – 1771.

Вул. Олени Теліги:

 • у напрямку проспекту Степана Бандери: 27 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 90 авто; на двох смугах для особистого транспорту – 2816.
 • у напрямку вулиці Олександра Довженка: 69 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 141; на двох смугах для особистого транспорту – 2720.

Б-р Тараса Шевченка:

 • у напрямку площі Перемоги: 96 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 159; на двох смугах для особистого транспорту – 1989.
 • у напрямку Бессарабської площі: 114 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 177; на двох смугах для особистого транспорту – 2045.

Просп. Перемоги:

 • у напрямку площі Перемоги: 960 порушників за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 1014; на трьох смугах для особистого транспорту – 2537.
 • у напрямку Шулявського шляхопроводу: 294 порушники за годину; загальна кількість тз на виділеній смузі – 351; на трьох смугах для особистого транспорту – 2753.

Дані отримані за допомогою датчиків руху з шести виділених смуг.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, де у Києві планують капітально відремонтувати дороги. Також ми писали, що вартість автогазу може зрости до 15 грн/л.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.