Новини
Україна
Україна-суспільство

Скільки відпочиватимуть українці на новорічні свята

18.12.2020 Кочкина Марина 0

Щороку календар вихідних днів в Україні змінюється. Які дні кінця старого і початку нового року будуть неробочими, далі у списку новорічних вихідних.

фото з відкритих джерел

Перший вихідний на новорічні свята припаде на п'ятницю 25 грудня - католицьке Різдво в Україні. З 2017 року це свято є офіційним вихідним, повідомляє Уніан.

Четверг, 31 грудня буде робочим. Однак робочий день буде скорочений на 1 годину. Наступного дня розпочнуться триденні вихідні: з п'ятниці, 1 січня, по неділю, 3 січня.

фото buhoblik.org.ua

Різдво за юліанським календарем, яке відзначає Православна церква, також надасть українцям додатковий вихідний. Неробочим днем буде четвер 7 січня. Середа 6 січня перед ним матиме скорочений на 1 годину робочий день.

Щоб продовжити вихідні, влада рекомендує роботодавцям перенести робочий деньз п'ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня. Таким чином у нас буде 4 вихідних поспіль: з 7 по 10 число, проте додатковий день доведеться відпрацювати.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, якими новорчними маршрутами гулятимуть кияни.

Читайте також про те, як обрати екоялинку на Новий рік.