Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Скільки часу матиме Україна на підготовку у разі наступу з Білорусі (ВІДЕО)

Наразі противник не створив жодного наступального угрупування.

Від моменту формування наступального угрупування у Білорусі до його можливого вторгнення в Україну пройде принаймні два тижні, тож у наших захисників буде час ретельно підготуватися.
Про це повідомив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

За його словами, наразі противник не створив жодного наступального угрупування на території Білорусі, тому реальних загроз для України з цього напрямку немає. Наразі там перебувають від 6 до 10 тисяч російських військових, які беруть участь у спільних навчаннях.

Проте українські військові відстежують ситуацію в Білорусі та готові до будь-якого розвитку подій. Країна матиме час для підготовки від моменту можливого формування угрупування у Білорусі до його вторгнення.

"У нас буде як мінімум 2 тижні. Наша розвідка працює дуже добре, стабільно. Жодних планів ворога від наших розвідників приховати не можна", - сказав Сергій Дейнеко.

Нагадаємо, Україні посилюється допомога від Європи. Країни готові надати "значну кількість" танків задля випередження дій ворога.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.